Absolute Hydration Ritual

Absolute Hydration Ritual – Zabieg intensywnie nawilżający z kompleksem Seve Bleue

Niezwykły nawilżająco – relaksujący rytuał, który zaspokaja potrzeby każdej odwodnionej skóry. Zaczerpnięty z głębin oceanu kompleks Seve Bleue dostarcza do samego serca komórek całe bogactwo morskich składników – mikro, – makro elementy, minerały, pierwiastki śladowe. W połączeniu z kwasem hialuronowym, Hydra – Diffusine, Hyalurophyline i Lumisource zapewnia długotrwałe nawilżenie oraz pobudza naturalny proces detoksykacji skóry, zapewniając jej świeży i promienny wygląd.

Zabieg przeznaczony jest do skóry odwodnionej, szarej, zmęczonej, pozbawiona blasku, potrzebującej nawilżenia i wygładzenia.

Korzyści dla urody: długotrwałe nawilżenie, wygładzenie, usunięcie oznak zmęczenia skóry, spłycenie drobnych zmarszczek i nadanie promiennego wyglądu.

Składniki aktywne w zabiegu:

  • Kompleks Seve Bleue – ekskluzywny aktywny składnik z głębin oceanu, nasycony minerałami i mikroelementami. Spolaryzowany dla maksymalnej penetracji w głąb skóry oraz zamknięty w kapsułkach dla optymalnego nawilżenia i remineralizacji każdej komórki naskórka,
  • Hydra – diffusine – egzopolisacharydy z Burkholderia Caribensis  (mikroorganizmy z francuskich Karaibów, które mają właściwości gromadzenia wody) – stymuluje syntezę akwaporyn (białka w błonach komórkowych), odpowiedzialnych za transport wody  ze skóry właściwej do naskórka.
  • Hyalurophyline – ekstrakt z fiołka trójbarwnego (bratek polny) bogaty w oligosacharydy. Reguluje proces zatrzymywania się wody w skórze poprzez stymulację syntezy naskórkowego kwasu hialuronowego.
  • Lumisource – ekstrakt z Candida saitoana (grzyb, który jest obecny we florze bakteryjnej skóry , wychwytuje i niszczy utlenione wiązania lipidów i protein, uwalniając je do kolejnego obiegu) – stymuluje proces naturalnej detoksykacji i rozświetla skórę,
  • Kwas hialuronowy – wygładza i wypełnia, jak gąbka wiąże wodę, zapewniając długotrwałe nawilżenie

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.