Re – Balancing Treatment

Zabieg balansujący z mikronizowaną algą Re – Balancing Treatment.

Jest to w 100% naturalny zabieg przeznaczony dla skóry mieszanej, tłustej i trądzikowej. Mikronizowana alga morska bogata w 46  witamin i minerałów, połączona została z działaniem dwóch alg bogatych w cynk – Fucus Spiralis i Tetraselmis Chui, intensywnym kompleksem Activ’Pur oraz Acti’Sebum, aby pomóc ustabilizować wydzielanie łoju, uaktywnić krążenie krwi i wspomóc eliminację nagromadzonych toksyn.  

Celem zabiegu jest oczyszczenie skóry z nagromadzonych toksyn, przyspieszenie mikrocyrkulacji w naczyniach krwionośnych, a także balansowanie pracy gruczołów łojowych.

Składniki aktywne w zabiegu:

Mikrojonizowana alga – kompleks trzech gatunków alg pozyskany w procesie mikronizacji,

Activ’Sebum – oleista frakcja z pestek dyni – wpływa na skład sebum , minimalizując efekt błyszczenia się skóry,

Activ-Pur – hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za niedoskonałości, pozbawiając ich wody oraz zmniejsza aktywność 5 – reduktazy, w wyniku czego uzyskujemy kontrolowaną produkcję sebum, redukcję łojotoku oraz wyraźną poprawę wyglądu skóry tłustej, mieszanej i trądzikowej,

Seve Bleue – ekskluzywny sktywny składnik z głębin oceanu, nasycony minerałami i mikroelementami. Spolaryzowany dla maksymalnej penetracji w głąb skóry oraz zamknięty w kapsułkach dla optymalnego nawilżenia i remineralizacji każdej komórki naskórka,

Agi Fucus Spiralis i tetraselmis Chui – bogate w cynk, pomagają regulować produkcję sebum , redukują błyszczenie sie skóry, zmniejszają widoczność porów, zapobiegają rozwojowi bakterii, odpowiedzialnych za powstawanie stanów zapalnych.